جلسات آنلاین

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
image


چرا وب کنفرانس برگزار کنیم؟
سرعت رشد کسب‌وکارها در عصر اینترنت می‌تواند برای هر شرکتی در هر مقیاسی دلهره‌آور باشد. در اغلب موارد پس از انتخاب تکنولوژی موردنیاز کسب‌وکار و تخصیص بودجه برای آن، با سیلی از تغییرات و ابزارهای جدید مواجه می‌شوید. اما بسترهای وب کنفرانس فارغ از امکانات متنوع به ابزاری ضروری برای کسب‌وکارها تبدیل شده‌اند.تیم‌های سازمانی مانند فروش، فنی، پیشتیبانی و … امروزه بیش از هر زمان دیگری به‌صورت غیرمتمرکز فعالیت می‌کنند. بسترهای وب کنفرانس به شما این امکان را می‌دهند که جلسات خود را به‌صورت نامتمرکز برگزار کنید و با افراد فارغ از نواحی جغرافیایی و اختلاف زمانی به‌صورت مستقیم ارتباط داشته باشید.

همه سرویس‌های وب کنفرانس این مجموعه امکان ارایه صدا و تصویر را فراهم می‌کنند اما برخی از بسترها از امکانات اشتراک دسکتاپ، مدیریت اسپیکر، پیام متنی (چت)، وایت‌برد و امکانات دیگر نیز پشتیبانی می‌کنند. به این‌ها امکان ایجاد اتاق‌های متعدد کنفرانس به‌صورت همزمان را نیز اضافه کنید.

* مزیت برگزاری وب کنفرانس
۱- کاهش هزینه سفر با وب کنفرانس(Eeduce Travel Costs)

۲- پایتخت‌زدایی جلسات(Meeting Outside Capital)

۳- استخدام افراد توانمند از هر نقطه دنیا . 

۴- امکان برگزاری جلسات منسجم و مداوم بدون محدودیت مکانی و زمانی  . 

۵- گسترش کسب‌وکار بدون انجام سفرهای کاری(Business expansion) .

۶- تسهیل برگزاری جلسات .

۷- تسهیل تهیه صورت‌جلسه .

۸- هماهنگی بیشتر واحدها .

در نتیجه، تمام این مزایا منجر به بهره‌وری بالاتر جلسات آنلاین در مقایسه با روش‌های عادی می‌شود. بسترهای وب کنفرانس باعث می‌شوند که اعضای تیم از سراسر جهان در کنار یکدیگر قرار گرفته و بتوانند با سرعت بیشتری پروژه‌ها را به انجام برسانند.به طور کلی، وب کنفرانس یک ابزار غیرقابل تعویض برای تجارت مدرن است، زیرا به طور قابل‌توجهی اثربخشی تمامی روابط تجاری را افزایش می‌دهد.

* کاربردهای وب کنفرانس :

  • جلسات هیئت‌مدیره شرکت‌ها .
  • هماهنگی شعب شرکت‌ها و فروشگاه‌ها .
  • جلسات هماهنگی و آموزش واحدها .
  • مذاکره با شرکای تجاری جدید از طریق وب کنفرانس .

 

" با ما جلسات خود را حرفه ای برگزار کنید "

 

 

 

 

0 نظر

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ستاره دار الزامی است. *