ساخت Yahoo Mail

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
image


از طریق یاهو چطور ایمیل بسازیم ؟

یاهو یک ارائه دهنده ایمیل است که علاوه‌بر دسترسی کاربران به خواندن خبرهای روز، امکانات دیگری نظیر دفترچه یادداشت، آدرس کتاب و موارد دیگر را در اختیار کاربران می‌گذارد. یک حساب کاربری یاهو دارای یک آدرس ایمیل و یک فضای ذخیره آنلاین است که میلیون‌ها ایمیل با پیوست‌های مختلف در آن وجود دارد. جالب است بدانید از طریق حساب یاهو می‌توانید سایر حساب‌های ایمیل خود مانند جیمیل را مدیریت کنید. همچنین می‌توانید پیکربندی یاهو را به گونه‌ای تنظیم کنید که هنگام مسافرت به صورت خودکار، پاسخ پیام‌های دریافتی را بدهد. برای بهره‌مندی از این مزایا شما را دعوت می‌کنیم تا با نحوه ساخت حساب کاربری از طریق یاهو آشنا شوید.

وارد صفحه رسمی یاهو شوید

اولین گام در ایجاد کردن یک اکانت رسمی در یاهو، ورود به صحفه اختصاصی آن است. برای این کار کافیست وارد آدرس مقابل Yahoo Sign up page. شوید. بهتر است برای سرعت بخشیدن به فرایند ساخت ایمیل از طریق یاهو از گوگل یا اینترنت اکسپلور استفاده کنید. زیرا این دو موتور جستجو به صورت پیش‌فرض اکانت جیمیل و یاهو را در گوشه تسک‌بار خود دارند.

اطلاعات را پر کنید

از طریق یاهو چطور ایمیل بسازیم ؟ خیلی ساده است! مانند جیمیل ابتدا باید اطلاعات خواسته شده را به درستی پر کنید. تفاوتی که یاهو با جیمیل دارد این است که در همان صفحه اول تمام اطلاعات شخصی شما نظیر نام، نام خانوادگی، نام کاربری، گذرواژه، شماره تماس، جنسیت و تاریخ تولد را از شما درخواست می‌کند. توصیه می‌شود برای بالا بردن امنیت حساب کاربری خود از گذرواژه‌های طولانی و ترکیبی از اعداد و حروف استفاده کنید. بهتر است برای بازیابی حساب کاربری خود از یک شماره تماس واقعی که متعلق به خود شما باشد، استفاده کنید. پس از اینکه اطلاعات را پر کردید، دکمه Continue را فشار دهید.

احراز هویت

یاهو برای اینکه مطمئن شود شماره تماسی که وارد کرده‌اید متعلق به خود شماست، یک کد احراز هویت به شماره تماس شما ارسال می‌کند. شما می‌توانید بجای دریافت کد به صورت پیام، درخواست تماس کنید. یاهو با شماره شما تماس گرفته و کد را برای شما توسط اپراتور می‌خواند. پس از دریافت کد باید آن را در فضای خالی تعیین شده وارد کنید. البته، بهتر است به همان پیامک متنی اکتفا کنید چراکه گاهی اوقات اپراتورها دیر با شما تماس می‌گیرند که ممکن است شما را معطل کنند.

 

 

کد احراز هویت را وارد کنید

در ادامه پاسخ به این سوال که از طریق یاهو چطور ایمیل بسازیم به مرحله چهارم می‌رسیم. در این مرحله باید کدر احراز هویت ارسال شده را به درستی درون فضای خالی تعیین شده وارد کنید. همانطور که گفتیم این کد تنها به شماره تماس واقعی شما ارسال شده و اگر شماره خود را به درستی وارد نکنید، امکان ساخت حساب کاربری را نخواهید داشت. پس از این که کد احراز هویت را وارد کردید، سپس دکمه Verify را فشار دهید.

انجام شد

تبریک می‌گوییم. حساب کاربری شما اکنون در دسترس بوده و شما می‌توانید با ورود به داشبورد خود، فعالیت خود را آغاز کنید. شما می‌توانید به راحتی با وارد کردن نشانی دوستان خود با آن‌ها چت کنید. هر گاه شخصی به شما پیامی ارسال کند به صندوق دریافت رفته و شما می‌توانید با مشاهده آن اقدام به پاسخ کنید. بهتر است برای اینکه از پیام‌های دریافتی خود مطلع شوید، نوتیفیکیشن را فعال کرده و به محض دریافت پیام، متوجه آن شوید.

کلام آخر:

اکنون که آموختیم چگونه ایمیل بسازیم بهتر است از مزایای آن نیز مطلع شویم. هنگامی که یک حساب یاهو میل می‌سازید، می‌توانید از سایر مزایای آن نیز بهره‌مند شوید.امنیت یاهو میل به قدری بالا است که حتی می‌توانید ریزترین اطلاعات خود را در این اپلیکیشن‌ها ذخیره کنید. همچنن برای استفاده از شبکه‌های مجازی نظیر فیسبوک و اینستاگرام، داشتن ایمیل ضروری بوده و شما باید حداقل یک حساب کاربری در  یاهو داشته باشید.

واحد آموزش

 

0 نظر

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. موارد ستاره دار الزامی است. *